Adres

ul. Tetmajera 21b
34-700 Rabka-Zdrój
tel. +48 609 10 77 88
biuro@trzykoty.pl
  home   email
  home   email

Więcej o pokojach

Dla Gości przeznaczyliśmy piętro-poddasze, do którego prowadzi klatka schodowa z osobnym, niekrępującym wejściem. Duży, jasny hall umożliwia bezpieczne przechowanie większych rzeczy, jak wózki, sprzęt sportowy itp. Schody wiodą do szerokiego aneksu kuchennego i korytarza, z którego wchodzi się do dwóch pokoi i apartamentu.

 

 

Pokój 3 osobowy 
Może zająć 3-4 osoby (wersalka i łóżko dwuosobowe). Przy pokoju jest łazienka z prysznicem i toaletą. Okno wychodzi na zachód, na południe natomiast prowadzą przeszklone drzwi na mały balkon, dzielony z sąsiednim pokojem, z widokiem na drzewa i ogród. Miłą, odrobinę staroświecką atmosferę tworzą, malowane obrazki oraz kołkowe firanki i serwetki. Można dodatkowo dostawić łóżeczko niemowlęce. Pokój polecamy dla osób, które nie potrzebują telewizji.
Do dyspozycji aneks kuchenny na zewnątrz.
Cena 120 zł za dobę.
 

Pokój 4 osobowy
Może zająć 4 osoby (łóżko podwójne i dwa pojedyncze). Przy pokoju jest łazienka z prysznicem i toaletą. Jedno z okien pokoju i okno łazienki wychodzą na wschód, dlatego nazywamy ten pokój także wschodnim. Na południe natomiast prowadzą przeszklone drzwi na mały balkon (dzielony z sąsiednim pokojem), z widokiem na drzewa i ogród. Ponad to znajduje się tu stół z krzesłami, duża komoda na ubrania oraz telewizor (cyfrowy Polsat) W wystroju przeważają kolory różu i ciemnej czerwieni. Można dodatkowo dostawić łóżeczko niemowlęce. Idealny pokój dla rodziny z dwójką – trójką dzieci. Duża przestrzeń zapewnia wygodę i możliwość spędzania czasu także w ciągu dnia.
Do dyspozycji aneks kuchenny na zewnątrz.
Cena 140 zł za dobę.
 

Aneks kuchenny
Goście z pokoi mają do swojej dyspozycji aneks kuchenny umożliwiający przygotowanie posiłków. Oprócz lodówki i kuchenki elektrycznej dwupalnikowej, znajdują się tu kuchenka mikrofalowa i czajnik elektryczny oraz wszelkie potrzebne naczynia i narzędzia, jak talerze, miski, szklanki i kubki, garnki i deski oraz, sztućce i najniezbędniejsze produkty jak sól, pieprz, cukier, kawa, herbata. Ponad to nie brakuje niezbędnych środków czystości. Wygody dopełnia stół z krzesłami.
 

Apartament
Nasz apartament składa się z przedpokoju z komodami do przechowywania rzeczy, sypialni, łazienki z prysznicem i toaletą oraz pokoju dziennego. W sypialni oprócz łóżka podwójnego stoi małe łóżeczko dziecięce, ściany koloru lawendy ozdobione są reprodukcjami obrazów Leona Wyczółkowskiego. Sypialnia i przedpokój mają okna dachowe na północ. W pokoju dziennym może nocować dwie osoby na wersalce, ponad to jest telewizor (cyfrowy Polsat), stół z krzesłami i fotel. Duże okno wychodzi na północ. W tym pokoju znajduje się aneks kuchenny z lodówką, kuchenką dwupalnikową, czajnikiem elektrycznym i kuchenką mikrofalową, szafki zawierają potrzebne garnki, talerze, kubki, sztućce, ekspres do kawy, a także najbardziej niezbędne produkty, jak sól, cukier, herbata i kawa. Jest również krzesełko do karmienia małych dzieci. Pokój dzienny i przedpokój są w ciepłych barwach żółci i pomarańczu. Apartament zapewnia zupełną niezależność i prywatność, szczególnie wygodny podczas dłuższego pobytu rodzin z dziećmi.
Cena 200 zł za dobę.

 

Adres

ul. Tetmajera 21b
34-700 Rabka-Zdrój
tel. +48 609 10 77 88
biuro@trzykoty.pl
stat4u
Copyright © 2015
xs
sm
md
lg